Gjirafa on Twitter: "A e keni pa Episodin e 5 "Egjeli Gjirafa Video Stupcat Skeqe 2019. egjeli episodi 8 full. Stupcat Skeçe 2019 - Luje shotën - Ertan ILIYAZ.

2098

Stupcat Skeçe 2019 - Patrioti - Qaz patrioti. Stupcat posted an episode of Stupcat - Skeçe 2019. June 18, 2019 · A keni pa ma "patriot" se Qaza? :P.

revistë mujore për fëmijë të rinjë dhe prindër prill. burhan mehmeti mirserdhet ne website skeqe humoristike. disa skeqe humoristike shum interesante. poezi per dimrin – mëso shqip. Stupcat Sonte special për Natën e Vitit Të Ri me dy skeqe në gjirafa dhe në Televizion T7 Sahit plisi kallxon qysh gjermant e dojnë venin e vet Shikoni skeqe tjera: Skeqe Te Ndryshme muzikë për fëmijë shqip teksteshqip com.

Stupcat skeqe

  1. Invånare norge finland danmark
  2. Tillväxtkurva mage gravid
  3. Promillenivaer
  4. Sd talking book library
  5. Olika försäkringsbolag bil
  6. Signal iduna infonet login
  7. Hur stor andel av personskadeolyckorna sker i mörker_
  8. Securitas motala kontakt
  9. Siemens sinamics v20 manual
  10. Utbildningsadministratör göteborgs universitet

lektyra te ndryshme per klasen e 7 cpjuo esy es. revistë mujore për fëmijë të rinjë dhe prindër prill. burhan mehmeti mirserdhet ne website skeqe humoristike. disa skeqe humoristike shum interesante. poezi per dimrin – mëso shqip.

Tashmë janë lansuar edhe dy skeqe të reja nga Stupcat. Siç edhe pritej përsëri ato kanë të bëjnë me gjendjen politike në vend, kësaj radhe flitet për temën e korrupsionit. Stupcat në bashkëpunim me UNDP mbrëmë kanë dhënë premierën e këtij projekti. Sipas UNDP-së, ideja e bashkëpunimit me Stupcat, për të krijuar video të shkurta […]

skeqet më të reja nga stupcat kundër korrupsionit. skeqe te ndryshme per femije pdf ebooks ebooktake A e dini çka kanë specialitet Stupcat? STUPCAT po rikthehen me skeçe çdo të hëne duke filluar nga 6 maji prej orës 20:00 vetëm ONLINE në gjirafaVideo Stupcat janë ndër grupet humoristike më të pëlqyera shqiptare.

Stupcat skeqe

Oh pasha Zotin u lodhen populli tu anku e tu vujt tash edhe kta legjendat e humorit tregojn realitetin ne rrjete e politikanat tonë ulen hajn kakerdasha e chipsa ti 

Gjirafa Stupcat Skeqe. gjirafa stupcat skeqe Ramadani kapet zhivkon. gjirafa me egjeli stupcat 2018 episodi.

March 9, 2019 · Kush e fol kshtu gjermanishten? 😂 😂 Shikoni skeqe tjera në linkun në vazhdim: https://gj.al/rDzTYm. skeqe te ndryshme drama te ndryshme shqiptare internetbillboards net. skeqet më të reja nga stupcat kundër korrupsionit.
Öppna mataffärer

Albanische Radio's aus Albanien, Kosovo, Nord Mazedonien und der Diaspora!

lektyra te ndryshme per klasen e 7 cpjuo esy es. revistë mujore për fëmijë të rinjë dhe prindër prill. burhan mehmeti mirserdhet ne website skeqe humoristike.
Hus till salu i storvik

saf 3000 filter
fordonsregistret ägare sms
jämföra löner
eur heart j case rep
olof johansson centerpartiet

Stupcat Skeçe 2019 – Luje shotën Posted October 3, 2019 March 22, 2020 Ertan ILIYAZ It is a great pleasure to participate together in the “Stupcat” project with a special actors and humorist of Kosovo and with the wonderful team of “GjirafaStudio” realized in August.

Stupcat jane nje grup humoristik qe debutoi ne vitin 2002 Radio Televizonin e Kosoves shkurt RTK e me vonë ne KTV ne fillim Grupi "DITARI I STUPCAVE" perbehe Sahitplisi (@plisi1) has created a short video on TikTok with music original sound. | Stupcat skeqe 2019 -Shefi Stupcat Skeçe 2019 - Patrioti - Qaz patrioti.


Hantverksutbildning värmland
avskrivningar maskiner

Wasserkocher Test 2020.Pehli Dafa 2020,Profit Accumulator 2020.Mette Møller 2020,Trump Pence 2020 Hat,Routenote 2020.Aija Andrejeva Sigulda 2020,Nxp Mwc 2020,Adweek 2020 Nyc - Afrobeat 2020 Instrumental, Rockfest Nitrianske Rudno 2020, Xlri 2020 Pagalguy, Gemeenteraadsverkiezingen 2020.

Grupi më i njohur i humorit ‘Stupcat’ kanë realizuar disa skeqe të reja.

Stupcat nga java e kaluar janë rikthyer me specialitetin e tyre që janë skeçet. Pas kërkesës së madhe nga publiku, Stupcat i gjeni në platformën online GjirafaVideo.com, çdo të hëne prej ora 20:00 shfaqet nga një skeç i ri. Me siguri ju ka marrë malli për personazhin shumë qesharak Gixha, i cili na vjen sonte …

Është aktori, Vedat Bajrami ai i cili ka njoftuar ndjekësit e tij se kësaj radhe do të vijnë me skeqe të reja, shkruan Indeksonline. “Së shpejti programi i Vitit të ri me skeqet më te reja fresh juice”, ka […] Pas pauzës 2 vjeçare, ‘Stupcat’ kthehen në ekran me skeqe për Vitin e Ri 10:05 | 25 Nentor 2017 Aktorët Vedat Bajrami, Mensur Safqiu dhe Osman Azemi të cilët në publik njihen si ‘Stupcat’, janë treshja më e pëlqyer. Stupcat 2012 - Akademiku ma te mire nuk kaa valla veq ju uroj sukesse edhe skeqe me te mira hasan # 21 июля 2013 в 03:30 0: 500 euroo tviqitt skeqe t shumta xhiruar n videokaseta me raste t ndryshme si viti i ri 8marsi e shum t tjera ndryshe geta ishte edhe valltare n grupin e baletit modern tika dance, stupcat prmes rrjeteve sociale kan konfirmuar se shum A t'kom thon mos me nal gjethkon? :P Shikoni më shumë skeqe: stupcat.gjirafa.com Sabri Fejzullahu e "Stupcat" Sabri Fejzullahi sot njihet vetëm si këngëtar, por dikur ka qenë tejet i afirmuar edhe si humorist. Sabriu, ka luajtur në shumë skeqe, bile një kohë ishte i angazhuar vetëm në humor. Grupit prej tre aktorëve të njohur si ‘Stupcat’ iu ndan 7 mijë euro për të realizuar skeqe humoristike për Vitin e Ri. Në dokumentin e siguruar nga arbresh.info thuhet se sponsorizimi është kryer në dhjetor të 2014-ës. Edhe kolegut të tyre aktorit, Naser Rafuna iu nda një shumë e parave për të realizuar dy skeqe.

268,361 people follow this Stupcat 2019. 12,448 Followers · Movie/Television Studio. Besim Dina. 313,733 Followers · Producer. Kafeneja Jone. 153,976 Followers · Broadcasting & Media darabuka Ertan Iliyaz kosova kosovo prishtine stupcat 2019 stupcat ertan iliyaz stupcat skeqe tarabuka Post navigation Stupcat Skeçe 2019 – Luje shotën Promo Video Stupcat Sonte special për Natën e Vitit Të Ri me dy skeqe në gjirafa dhe në Televizion T7 Stupcat Sonte special për Natën e Vitit Të Ri me dy skeqe në gjirafa dhe në Televizion T7 See more of Stupcat on Facebook.